Komcero Hakkında

 

1962 yılında ayakkabı üretimine başlayan firmamız, 1994 yılında Şahinler Ayakkabıcılık ticari unvanı ve KOMCERO markası ile üretimini artırmıştır.

Markamız, gelişen piyasa koşulları ile birlikte 5200 metrekare kapalı alana sahip yeni fabrikasında son teknoloji makinelerle yıllık 500.000 bin çift ayakkabı üretim kapasitesine sahiptir. Kaliteli ürünün yanında iş sağlığı ve güvenliğini de ön planda tutan KOMCERO, çalışanlarına hijyenik ve insani değerlere uygun çalışma ortamı oluşturmuştur.

Özel tasarım ve günün modasına uygun ayakkabılar üreten KOMCERO, günlük yaşamda kullanılan casual, snekars ve bot ürünleriyle pazardaki payını artırmaktadır.

Kalite ve rahatlıktan taviz vermeden üretimini sürdüren KOMCERO, trend ayakkabılar üreterek sektöründe her geçen gün çıtayı yükseltmektedir.

Sektördeki iddiasını sürdürmek için her türlü yatırımı yapan KOMCERO, kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına da büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda uzman bir ekipten oluşan AR-GE departmanı tarafından ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat hissedebilecekleri tasarımları ortaya koyan KOMCERO, modanın kalbi olarak kabul edilen İtalya’da ortak çalıştığı moda tasarım ofisi ile birlikte en özgün, şık ve son trend ayakkabılar ile nihai tüketicinin karşısına çıkmaktadır.

Sektördeki bütün yenilikleri takip eden KOMCERO, dünyanın önde gelen ayakkabı fuarları olan Las Vegas’ta Magic, Moskova’da Mos Shoes, Milano’da Micam, İstanbul’da Aymod ve Varşova’da Poland Shoes ayakkabı fuarlarına katılarak hem ürünlerini tanıtmakta hem de uluslar arası bağlantılarını sağlamaktadır.

Sağlıklı ve rahat ürünler için her türlü yatırımı yapan KOMCERO’nun ayakkabı üretiminde kullandığı iç-dış deriler ve tüm hammaddeler Azo-Fitalat (KANSEROJEN) testlerinden başarıyla geçmiş olup kanserojen madde içermemektedir.

Türkiye’nin en iyi ayakkabı koleksiyonunu hazırlayarak liderliği elden bırakmamayı hedefleyen Şahinler Ayakkabıcılık, sadece KOMCERO markası ile değil, birçok tanınmış firmaya da ayakkabı üreterek hem kapasite hem de satış noktasında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerde satış noktaları ile tüketiciye ulaşan KOMCERO, başta ABD, Almanya, İngiltere, Rusya ve Romanya olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki 37 ülkeye sağlıklı, rahat ve son trend ayakkabılarını ihraç etmektedir.

Şahinler Ayakkabıcılık olarak Kalite Politikamız; Türkiye’deki en az şikâyet alan ayakkabı markası olan KOMCERO’nun yeni teknolojilerle daha uzun zaman kullanılmasını sağlamaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı