Komcero'dan Ses Getiren Tanıtım

Komcero'dan Ses Getiren Tanıtım

Eklenme Tarihi : 2020-10-05 15:35:06

Adana'nın sevilen markası Komcero Ayakkabı Antalya'da gerçekleştirdiği tanıtım ve bayi toplantısında 2 bin 700 yeni ürününü yurtiçi ve yurtdışından 180 bayisine tanıttı.

Adana'nın uluslararası pazarda söz sahibi olan ayakkabı firması Komcero Ayakkabı 2015-2016 kış ürünlerini bayilerine tanıttı. Antalya Kundu Bölgesi'nde bulunan Barut Otelde yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplam 180 bayi yeni model siparişlerini firmaya verdi. Kundu Barut Otelde 4 gün süren ürün tanıtım bayi toplantısında 2 bin 700 ürünün tanıtımı yapıldı. Genel Müdür Vedat Selek, "Ürünlerimizin bayilerimiz tarafından ilgi görmesi bizi daha çok çalışmaya ve daha farklı ürün yelpazesi sunmaya itiyor" dedi.

Kış Ürünlerini Tanıttı

Belcika, Almanya, Rusya, İngiltere, Hollanda bayileri başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışından toplam 180 bayisini Antalya'da bir otelde toplayan Komcero, gelecek yılın kış ürünlerinden oluşan 2 bin 700 çeşit ayakkabıyı bayilerin beğenisine sundu. Her biri birbirinden farklı olan ürünleri çok beğenen bayiler sipariş yağdırdı. Başarılı geçen 4 günlük tanıtımın ardından alınan siparişleri yetiştirmek isteyen Adana'daki fabrika üretimlere hemen başladı. Tanım ve sipariş toplantısının bu yıl beşincisini gerçekleştirdiklerini söyleyen Vedat Selek şöyle konuştu:

Dünya Kalitesinde Ayakkabılar

"Yıl boyunca farklı tarzlarda ürün hazırlıyor ve tanıtıma yetiştiriyoruz. Yurtiçi ve yurtdışından gelen 180 bayimizle hem sohbet ediyor, ürünler hakkında onlara bilgi veriyor ve hepsinin siparişlerini ayrı ayrı alıyoruz. Komcero olarak ayakkabı sektöründe haklı bir yerimizin olduğunun farkındayız. Çok çalışıyoruz. İyi malzeme kullanıyor, Avrupa'da ve dünyada söz sahibi olabilecek nitelikte ayakkabı üretiyoruz. Ürünlerimizin kalitesinden eminiz. Bayilerimiz de ürünlerimizi satmaktan çok memnun. Bu nedenle de gelen siparişleri yetiştirmekte çok zorlanıyoruz"

Diabetik Ayakkabı

Üretimlerinin yüzde 30'unu yurtdışına ihraç ettiklerini de sözlerine ekleyen Komcero Genel Müdürü Vedat Selek, "Kaliteden asla ödün vermeden üretim yapıyoruz. Fiyatlarımız da rakiplerimize göre çok uygun. İyi fiyata yüksek kalite ayakkabı üretiyoruz" diye konuştu. Komcero Satın Alma Müdürü Ertan Özdemir ise firmalarının şeker hastaları için ürettiği Dr. Jells marka ürünlerin Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada beğeni kazandığını söyledi.

Ayakları Dinlendiriyor

Dr. Jells'in rahatlığı ile ön plana çıktığını da belirten Özdemir, "Dr. Jells tabanındaki esnek yaylar sayesinde yürüyüş ve oturma anında basınç bölgelerinde ayak kaslarına yaptığı masaj tekniğiyle kan dolaşımını hızlandırıyor. Bu da ayakları dinlendirmeyi sağlıyor. Ürün aynı zamanda, tabanında oluşturulan hava kanalları ile ayakkabı içinde biriken kirli ve sıcak havayı dışarıya atıyor. Komcero ayakkabı, ayakta nem ve bakteri oluşturmuyor. Uzmanlar tarafından şeker hastalarına tavsiye edilen ayakkabı, esnek yapılı tabanı ile daha fazla hareket kabiliyeti sunuyor. Uzun süre ayakta kalan kişilerin daha az yorulmalarını ve en az ağrı ile günü bitirmelerini sağlıyor" dedi.